Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#122269
Petrs01

    vymenit suvy za zaby

    Pěkně děkuju, ty sůvy toho aspoň většinou tak po týdnu nechaj.
    Já bych nemohla bydlet v přízemí, bo já se prostě se zavřeným oknem dusím. Samozřejmě že je to nesmysl… ale když fest mrzne a máme fakt zavřeno, tak se v noci budím a větrám.