Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
14.6.2021 v 10:08
#122269
vymenit suvy za zaby
Pěkně děkuju, ty sůvy toho aspoň většinou tak po týdnu nechaj.
Já bych nemohla bydlet v přízemí, bo já se prostě se zavřeným oknem dusím. Samozřejmě že je to nesmysl… ale když fest mrzne a máme fakt zavřeno, tak se v noci budím a větrám.