Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
14.6.2021 v 9:32
#122266
Kuskus
alespon mate posekena, u nas se letos vubec neobtezujou, takze vsude metrova trava
ale ani zadny kytky v ty trave nemame
PetraK
win vono samo a dneska vono samo se to zas nejak preplo do cestiny, takze nakonec dobry 😀
jinak musim rict, ze hlavni efekt spani v pytlikach je, ze mam nohy jak mimino a to jsem je mela fakt desny, jak chodim furt doma bosa
takze doporucuju 😀
Petrs01
ja teda s otevrenym oknem nespic, blbej pocit v prizemi a stejne mam v loznici kosu i tak
jinak bych mohla vymenit suvy za zaby 😀