Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#122266
Maya

    Kuskus
    alespon mate posekena, u nas se letos vubec neobtezujou, takze vsude metrova trava
    ale ani zadny kytky v ty trave nemame
    PetraK
    win vono samo a dneska vono samo se to zas nejak preplo do cestiny, takze nakonec dobry 😀
    jinak musim rict, ze hlavni efekt spani v pytlikach je, ze mam nohy jak mimino a to jsem je mela fakt desny, jak chodim furt doma bosa
    takze doporucuju 😀
    Petrs01
    ja teda s otevrenym oknem nespic, blbej pocit v prizemi a stejne mam v loznici kosu i tak
    jinak bych mohla vymenit suvy za zaby 😀