Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
14.6.2021 v 8:53
#122255
Černýčaj a Petrak
Pracovala jsem v Beskydech na Horské chatě Gruň a volné dny (celá Blažena) trávila také tam. Domů do Ostravy jsem jezdívala jen v nejnutnějších případech.