Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
12.6.2021 v 9:59
#122234
holky, diky moc 🙂 uz makam na druhym dile… je toho hromadaaaa co musim zpracovat.
petrs01
no to by te asi omylo, ale urcite to muzu dat sem
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rrPd42Sz7MEzztXTaihALkvGA6PkIs3CuSjeWtd2xfA/edit?usp=sharing
snad vam to pujde otevrit.
bylo tam mokro a zimaaaaa:D
Fifi
no trochu sem premyslela, jestli z toho neudelat knizku, ze by to mohl byt druhej dil 😀