Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
11.6.2021 v 21:37
#122232
cernejcaj
fotky teda krásný, mě se nejvíc líběj ty potoky
ale jinak teda to mokro co z nich čiší na kilometr, to je pro mě úplnej humus 😀