Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
11.6.2021 v 12:10
#122203
cernejcaj
no nam napsali, ze mame volno celej den na ocko, takze to je v poho
ale druhej den smolik a me teda druhej den uplne dobre nebylo, tak doufam, ze i v pulce cervence budu moct mit alespon ten HO, kddyz se nemusim nikam trmacet, tak to jde
me treba to zadnej termin na patek vůbec nenabizelo, jen uterky a stredy