Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
11.6.2021 v 9:21
#122174
My máme v plánu jeden den malej výlet s kamarádkou. Je po operaci chrupavky v koleni, ale už chodí a bez berlí (ahóój, Kuskusi :-)). Tak jí někam kousek odvezem z Prahy, moc se na to těší. Ještě teda nemáme vybranou trasu. A chci jí pak pozvat k nám na kafe a takový rádobytiramisu. Musíme tady zatlačit na místního epidemiologa a projít jeho obranou.
A ještě novinka o Myšce: naprosto uvolněně si lehá na svůj záchodovej igelit, zadní nohy si při tom koupe v louži :-).