Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
10.6.2021 v 12:48
#122131
PetraK
ten me napada, ze mozna ten prodlouzeny vikend nebudou doma, tak kdyz tak v sobotu 26.6. dopoledne, to pojedu asi Lokinem na očko, tak bych to mohla vzít cestou zpátky