Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
10.6.2021 v 11:38
#122115
cernejcaj
jo autem je to samo rychlejsi, ale zas drazsi
no ja budu muset mit kupon normalne a to je ted jeste zdrazujou
a ted nam tu zas nejezdej pul roku busy, takze kazdej den autem do vedlejsi vesnice aspon, i to se prodrazi, takze kazdej den kdy nebudu muset dobrej