Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
9.6.2021 v 16:27
#122088
Kachna
Nemluvím o podnikatelich,kterým se zhroutilo podnikání,ale o tom,že si chudaci herci museli dle stížnosti p.B.jít vydělávat např.do supermarketu.To vyznívá tak,že oni jsou asi těm lidem jako je Mirka,nebo jsem byla já,asi něco lepšího že?Je mi líto lidí,kteří kvůli tomu přišli o rozjetý podnikání,ale lidi kteří opovrhují prací ostatních ne.