Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
8.6.2021 v 15:05
#122040
Maya
To je suoer ze je o nej postarano a nemusote shanet novyho veta
Ja si taky myslim, ze lepsi ozelet 2 dny nez treba pul roku. Hlavne 2 dny z 25 je neco jijyho nez 2 ze 2 😀