Odpověď na: Ohařský fórum

Fóra Ostatní Ohařský fórum Odpověď na: Ohařský fórum

#122029
PetraK

    Evo,

    omlouvám se za prodlevu, nějak jsem nestíhala.

    😀 se neomlouvej, tu nejni povinná školní docházka 😀

    Dětská přesnídávka by mě tedy nenapadla :-).
    já už pak šla opravdu po všem 😀 😀 a ona má tyhle věci moc ráda, a ta přesnídávka s tím udělátkem umožńujte to dávkovat, aby si to pesan mohl blemcnout. Cokoliv, co mi pomohlo ji trochu motivovat k tomu, aby vnímala.

    ona je taková – jak to říct “moc hrrr” – mám obavu aby si pak neřekla :”

    😀 ano, pak to nebude nejlepší řešení 😀 u Tali jsem to taky nepoužívala,až teď a to jen u toho plnícího dummíka. Stejně jako jsem nikdy, nikdy, nikdy,nechtěla aby si pes sbíral pamlsky ze země – proto to moje pseudostopování formou vlečky atak. Teď už jsem to u ní vzdala a protože vím, že vynajít si odměnu po zemi , či ulovit ji ve vzduchu je pro ní to nej, tak to jako odměnu za hezký přivolání používám. Páč, co už, že jo. 😀

    , ale příležitost dělá zloděje, no…
    ano, ano a 100x ano. Ta máslenka byla na tom stole, když Flekatice seděla na židli a vyhlížela nás z okna, taková opuštěná, stejně tak jako máslo v ní. A tak se jich ujala. proto už teď nemáme máslenku civilizovaně na stole, ale jako debilové na skříni 😀 .Škoda, je taková i hezká 😀 . Mohla jsem místo ní koupit cokoliv, když je schovaná 😀