Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#122026
Petrs01

    vet kliniku v Praze

    Já byla spokojená na IVETu, operovali tam Vaška, ale už je to řada let.
    Jinak můžu většinou pražské veteriny spíš nedoporučovat, protože na co sáhli…