Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
8.6.2021 v 9:04
#122026
vet kliniku v Praze
Já byla spokojená na IVETu, operovali tam Vaška, ale už je to řada let.
Jinak můžu většinou pražské veteriny spíš nedoporučovat, protože na co sáhli…