Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
8.6.2021 v 8:49
#122024
Nemate nekdo tip na dobrou vet kliniku v Praze?
Brachuv pes ma kylu u zadku a jedinej vet u nas schopnej tohle odoperovat ma dovolenou, jeli dneska k Laznickovi, ale kdyby to nedopadlo, tak budou muset nekam jinam
taky je honi cas bo zacatkem cervence jednou na dovolenou a psa budu hlidat ja, tak uz by mel bejt jakztakz v poradku
s minulym psem s nohou jezdili nekam do Stodulek, ale jestli tam umi i tohle netusim