Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
7.6.2021 v 20:01
#122018
No ja vazne premyslim, ze si jested s 25km a 800m vyskovyma a nechutne tezkou krosnou necham ujit… protoze kfo vi co to je a dobre to kotniku neudela… prokleti. Zkracovaci prokleti. Kazdy vyket o den kratsi at je jakkoli dlouhy je zpet:D