Fóra › Ostatní › Ohařský fórum › Odpověď na: Ohařský fórum
Ahoj Péťo,
omlouvám se za prodlevu, nějak jsem nestíhala. Píšťalku taky používám – uměla na ni i moje labradorka.. Děkuju za inspiraci na odměny…Dětská přesnídávka by mě tedy nenapadla :-). No s tím brakováním pamlskovníku trochu váhám, vím že se to dělá, ale ona je taková – jak to říct „moc hrrr“ – mám obavu aby si pak neřekla :“ No tak já se tedy samoobsloužím, kdykoliv to uznám za vhodné…“ V začátku si jednou muž připravil na stůl k snídani koláček, odešel do koupelny a byl po snídani :-). Když tam jsme tak si to nedovolí, ale příležitost dělá zloděje, no… Dokonce se sama naučila, že když jíme, jde si lehnout na místo, páč pochopila, že když tam bude hezky ležet, dostane odměnu, zatímco když bude loncat kolem stolu a nakukovat co máme, budu se akorát zlobit.. hezké dny celé Vaší smečce..