Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#122006
Denny

    PetraK
    já bych si povídala, ale byli jsme s Francezkem v NDR něco málo nakoupit.
    Držím palce ať tě zubař moc nezlobí.
    Přišly mi fotečky, co budou na výstavě na Střekově, tak malá ochutnávka.

    fůůůůůj to je nechutnýýýý
    víc nechutnej byl dnes dopo můj hrnek, ve kterém jsem měla miminto konipáska.
    Kolegyně přinesla mátu, kousek jsem si utrhla, nechala vylouhovat a listy vytáhla. A von chuděra na dně vopařenej. Tak jsem to vylila všechno.