Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
7.6.2021 v 8:15
#121990
Letos se narodilo jen jedno orlíče, dvě vajíčka byla prázdná.
A jeden chtip…
taky si občas říkám, co ty lidi do toho jídeláku nenapíšou 😀