Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#121975
Denny

    Morgen ve spolek,
    to zas bylo vedro, blé 🙁
    Jsem minulý týden neměla nějak čas psát, podklady k výplatám atd…
    O víkendu dvě kočičí návštěvy, holčičky malý dostaly takovejch názvů jako opičky, atd…
    Senamování s Koníkovou probíhá docela úspěšně, nic hrozného se nekoná.
    A po konzultaci s paní Fifinou mi kámoš vysklil dveře a natáhl tam pletivo,
    aby se holky cítily a věděly víc o sobě.
    Takže zoo jak vyšitá
    Tak doufám, že Koníková nebude moc štěkat.
    Ráno jsem vstala dřív, rozdala papání a pak si ty dvě ze mě udělaly polštářek,
    seděly mi na hrudníku, vrněly a byly spokojené, klidné.
    Teda Blanka mi v sobotu trochen ochutnala nos 🙂