Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
7.6.2021 v 5:27
#121975
Morgen ve spolek,
to zas bylo vedro, blé 🙁
Jsem minulý týden neměla nějak čas psát, podklady k výplatám atd…
O víkendu dvě kočičí návštěvy, holčičky malý dostaly takovejch názvů jako opičky, atd…
Senamování s Koníkovou probíhá docela úspěšně, nic hrozného se nekoná.
A po konzultaci s paní Fifinou mi kámoš vysklil dveře a natáhl tam pletivo,
aby se holky cítily a věděly víc o sobě.
Takže zoo jak vyšitá
Tak doufám, že Koníková nebude moc štěkat.
Ráno jsem vstala dřív, rozdala papání a pak si ty dvě ze mě udělaly polštářek,
seděly mi na hrudníku, vrněly a byly spokojené, klidné.
Teda Blanka mi v sobotu trochen ochutnala nos 🙂