Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#121973
MirkaD

    v sobotu jsem vzhůru jaksi brzo-ano takže by mi nevadilo jít s Dafi brzo ven…no nic nooo
    a pak jsem chvilku usnula,abych zjistila,že mě naháněly z práce,jestli bych nedošla na směnu-fakt pakárna-přio KAŽDÝM!!!!!!!DELŠÍM VOLNU,CO OD NICH DOSTANU, NÁSLEDUJÍ TEL,JESTLI BYCH NEŠLA DO PRÁCE-TVL TO JAKO NENÍ,ALE FAKT NENÍ NORMÁLNÍ!!!!!!
    nic no,takže jsem řekla,že su v BK,že….
    po snídani jsme šly nakupovat-jednak jsme po sto letech oba potřebovaly nový pantofle k tatkovi,já pak 2 poprdy-obě bílý od tamanů +z drogyše jednu sportovní kvalitní-2xxl-obtažená jak hrm-větší se nedělají….nechápu…,u tamanů ještě tříčtvrtáky riflový na slušno,protože kratších gatí mám málo a to co mým,je starý milion let,
    pak do knihy pro dárek jedné kamošce,co sice narozky měla v březnu,a neslavila-vlítlo do toho zrovna zavření okresů:-((((
    pak druhé kamošce hrnek s citátem,no a pak dom
    doma jsme zase objednaly jídlo
    hodinu se domlovaly na střídačku s holkama jak na sraz a v kolik na narozky kamošky-věděly jsme,že na přehradu,ale furt jsme se nemohly domlivit v kolik.a taky hlásily pršení a bouřky,
    no po obědě,jsme si chvilku daly šlofíka,já si namalovala xicht,
    a sbalila batoh na oslavu-v batohu dárky+tenkej svetr,flísovka,elastáky,pláštenka,deštník,pletená čelenka….+ta nepromokavá velká větrovka -no tu jsem si oblékla hned jak jsem vylezla-začalo pršet….
    jedna kamoška kratasy-ttakže úplně holý nohy…
    já teda softwelový gatě,další kamoška suknu,další rifle-no milion náhradního oblečení zas jen já….
    došly jsme na přehradu,zkompletovaly náš čtyřlístek kámošek co se známe od 14 let-+2 z ních od první třídy….a usadily se po obr strom na lavku kus od lidí
    ale blízko od občerstvení Gizela-měly tam dost smažených jídel,ale i paniny-což jsme si pak daly…,jinak na pití pivo,jakýsi koktejly,limo
    tak holky pivo,frisco,kafe,čaj-já 2 krát horkejj čaj a jednou frisco…
    předaly jsme dárky,popřály jsme stěhovaly jsme se střídavě k vodě-za slunka,za deště pod strom,a za většího deště nakonec na vzdálenou lavičku pod deštník….-kamoška odmítá chodt do restaurací i na zahrádky….
    no pokecaly jsme,zasmály jsme se,4 hodiny setkání utekly jak voda,
    já se já se s nimi komplet viděla po roce-oni se teda viděly na Vánoce,
    takže 4 hodiny setkání utekly velice,převelice rychle a šly jsme s kamoškou dom
    ona na vlak,teda,byla chudák ten den na směně v nemocnici,
    tak už taky byla utahaná,další šly chvilku po nás
    v přehradě pár plavců+kačeny….
    kolem chodilo docela dost liodí ze psama-psy na volno-bulteriér,něco jako pitbbul,vipet,čivavy,jorci…bordera….
    no na to,že kolem vody psi nesmí jich tam bylo dost….
    naštěstí nás nakonec nechytly ani krupobití,ani bouřka,a já postupně využila všechny vrstvy oblečení…:D
    doma jsme pak s Martinem prohlížely starý alba a fotky…
    pěkná sobota to byla,škoda,že nebyla delší….