Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
4.6.2021 v 9:07
#121912
Zlatka
Zustavam u koupenych semen.
super, díky za recenzi, udělám totéž. Voni asi maji nějaký kouzlo, jak ty semínka přemluvit, aby nebyly divoký 😀