Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
4.6.2021 v 9:04
#121909
Maya
vymena manzelek je skvela prilezitost
no já mám na tuhle produkci trochu jinej názor 🙂
Znám dostatek samoživitelek, který nejsou trash a život je prostě vykoupal. A to že mě ne, mi dává možnost jim pomoct. už kvůli těm dětem. Přijde mi, že člověk, který se touhle agendou dlouhodobě zabývá, bude vědět kam nasměrovat. A navíc, jak říkám – jde o ty děti. Ty si svůj osud už vůbec nevybraly. Je to stejný, jako s tématem obědů pro děti. tam je to navíc nasměrovaný tak, že se za to rovnou ty obědy platí, nedostane se to do ruky rodičům.
zebrat o zdravotni veci, ktery by meli dostat automaticky od statu
a to je další věc.:-(