Odpověď na: Ohařský fórum Fóra › Ostatní › Ohařský fórum › Odpověď na: Ohařský fórum 1.6.2021 v 13:03 #121765 EvaC Petrs01 tak to bys byla moc hodná. Někde bych si třeba vyzvedla, pokud je to v Praze…Jenom tenhle týden tedy fakt nestíhám…