Odpověď na: Ohařský fórum

Fóra Ostatní Ohařský fórum Odpověď na: Ohařský fórum

#121765
EvaC

    Petrs01
    tak to bys byla moc hodná. Někde bych si třeba vyzvedla, pokud je to v Praze…Jenom tenhle týden tedy fakt nestíhám…