Fóra › Ostatní › Ohařský fórum › Odpověď na: Ohařský fórum
1.6.2021 v 12:56
#121761
Já klidně věnuju ten náš, ať neutrácíš za něco o co pes třeba nebude mít zájem. Vašek už jen občas potrápí ikeakrysu, Spratka hračky neberou vůbec.
Petro, ty bys možná užila blikající aportík? Je na baterie, využívala jsem ho v zimě, kdy se přes týden za světla ven nedostanem. Něco jako tohle.