Odpověď na: Ohařský fórum

Fóra Ostatní Ohařský fórum Odpověď na: Ohařský fórum

#121761
Petrs01

    Já klidně věnuju ten náš, ať neutrácíš za něco o co pes třeba nebude mít zájem. Vašek už jen občas potrápí ikeakrysu, Spratka hračky neberou vůbec.

    Petro, ty bys možná užila blikající aportík? Je na baterie, využívala jsem ho v zimě, kdy se přes týden za světla ven nedostanem. Něco jako tohle.