Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
31.5.2021 v 12:50
#121719
Dennyky
😀 😀 výborný, čekala jsem , že něco nevyjde 😀 😀 holky maji velkoplošnou 3D tydlevízi 😀 počkej , až si začnou krevetle samovolně lovit. Jak ta druhá čumí – „No viděli ste to? Tetkon tu byla a najendou bum!“