Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#121690
Denny

    Morgen ve spolek,
    sluníčkuje 🙂
    O víkendu trochen přeháňky, asik jako všude, ráno 7 stupňů, trochen mi při
    procházce mrzla ouška, ale jinak je pro mě takové počásko vyhovující.
    Holky jsou úžasné, mrzí mě jen, že s nima nemůžu trávit víc času, když jsou
    oddělené, ale nechci aby se Connie cítila odstrčená.
    Už jsme ve fázi, kdy za nima příjdu, vykouknou z kukaně nahlas předou a chtějí
    pohladit.
    Blatný ikdyž není vůdce smečky, okusuje prstíky.
    Psala jsem chovatelce, posílala videa, tak prý ví, že Blanka okusuje prstíky.
    A prý jesli se to s Balbínou dá vydržet, páč ona je drakouš, ale v pohodě, ani nevyšilujou, když je nesu do obýváku a Connie je čmuchá.
    Jsou na psa zvyklé.
    Tak uvidíme jak to půjde dál.
    Na videu a fotkách mi přišly takové větší, ale jsou fakt docela pidi a takoví chrtíci hubený.

    Mirka
    teď mají cca 1,5kg, v dospělosti tak 4.
    5.6. jim budou 4 měsíce

    Milena
    je to orientální krátkosrstá kočka.
    Jj už se zabydlely, ono těch změn pro ně bylo moc a dlouhá cesta.

    Fifi
    u nás šeříky začínají teprve kvést a každým dnem budou i kopretiny v celé své kráse 🙂
    Růžici jsem dlouho neviděla, papulku rotvajleří 🙂