Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
Morgen ve spolek,
sluníčkuje 🙂
O víkendu trochen přeháňky, asik jako všude, ráno 7 stupňů, trochen mi při
procházce mrzla ouška, ale jinak je pro mě takové počásko vyhovující.
Holky jsou úžasné, mrzí mě jen, že s nima nemůžu trávit víc času, když jsou
oddělené, ale nechci aby se Connie cítila odstrčená.
Už jsme ve fázi, kdy za nima příjdu, vykouknou z kukaně nahlas předou a chtějí
pohladit.
Blatný ikdyž není vůdce smečky, okusuje prstíky.
Psala jsem chovatelce, posílala videa, tak prý ví, že Blanka okusuje prstíky.
A prý jesli se to s Balbínou dá vydržet, páč ona je drakouš, ale v pohodě, ani nevyšilujou, když je nesu do obýváku a Connie je čmuchá.
Jsou na psa zvyklé.
Tak uvidíme jak to půjde dál.
Na videu a fotkách mi přišly takové větší, ale jsou fakt docela pidi a takoví chrtíci hubený.
Mirka
teď mají cca 1,5kg, v dospělosti tak 4.
5.6. jim budou 4 měsíce
Milena
je to orientální krátkosrstá kočka.
Jj už se zabydlely, ono těch změn pro ně bylo moc a dlouhá cesta.
Fifi
u nás šeříky začínají teprve kvést a každým dnem budou i kopretiny v celé své kráse 🙂
Růžici jsem dlouho neviděla, papulku rotvajleří 🙂