Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
30.5.2021 v 20:48
#121688
Milo
Seriky jsou hodne stary, jeste je mezi nima kalina. Jsem zde naplava a pry jim muze byt tak pres 40 let. Nejakou vetev obcas sejme vichrice, neco ohlodaji na podzim srsne, ale letos (uz jsem se tu na to ptala) ma hodne vetvi i spoustu jak kdyby lisejniku. No ocividne to zatim nevadi, mozna je to destivym jarem a chladem.
A vypadají, že se už uklidnily.
😀 To bude klid pred bouri, prej si Dennyky uz zacinaj ochutnavat. 😀