Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
29.5.2021 v 21:08
#121676
jé to byl ted doják-jedním chem sleduju v tv anděly-předávání cen,uvádí Ewa Farna,která mluvila o těch co minulý rok odešli,mezi jinými že ji nejvíc zasáhla smrt Davida Stypky-to byla úplně chudák momo když to říkala,no a pak zpívala ještě s 2 lidma písničku od něj písničku-KŘÍŽ a mezitím valilo za něma na stěně taký parte,nebo co,prostě jména všch umělců co během roku umřely….
no doják jak hrm,Stypka mi tu mezi umělcama chybí…