Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
28.5.2021 v 11:45
#121652
Petrs01
tech prepravcu je vic, hlavne do zahranici je i hodne mejch znamejch pouziva, ted v covidovy dobe jeste vic, protoze oni mohli i pres zavreny hranice
co vim, jsou vzdycky ty zvirata v poradku
uz nekdy pred 20 lety jsem zarizovala u jedny takovy znamy prevoz psa ze zapadniho pobrezi Kanady a uz tenkrat treba meli v podminkach, kolik casu musi bejt na prestupu na letisti, aby stihly psa vyvencit a tak