Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#121628
Denny

    Se hlasim jeste ziva pac andilci jeste neprileteli…uz vcera kdyz mi chovatelka psala, mel dopravce zpozdeni. Tak jsem zadelala testo na langose at si s Vladkou dame neco dobreho. Ale husa jsem zapomnela koupit zakysanku, tak tam pak skoci Vladka. PetraK ano na dve hodky do prace to melo cenu, pac jsem potřebovala udelat vydejku, vyvazelo se zbozi do NDR.