Odpověď na: Ohařský fórum

Fóra Ostatní Ohařský fórum Odpověď na: Ohařský fórum

#121625
PetraK

    A světe div se – třikrát hozený třikrát donesla s vrtěním ocásku – sice u toho poskakovala jako koza(!hele, hele co mám – klacíček”

    jooooooooooooooooooooooooooooooooooo!! BOMBÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! TO JE PARÁDA!! Dovedu si představit, jakou radost Ti to udělalo. Je číííkovnááá, prtka drátenická!

    U nás třeba byl v oblibě i pešíček – pěkně se pověsí na vodítko a dobře se to hází a s poutkem se o to dá krásně přetahovat.

    Zkoušelas vzít někdy ven třeba ručník, smotat ho s pamlskama a nechat jí to rozrolovat v místě, kde jako by měla ty svoje zájmy?

    Já bych mohla tu lonž vzít do práce, jsem dvě stanice od Anděla. Jsem tu zpravidla od půl sedmý tak do tří, čtvrt na čtyři. Dalo by se?