Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
28.5.2021 v 10:23
#121622
Maya
tady je nekde videt kdo tu je a kdo ne?
nee, to nee, já jen že jsem napsala a pak tu taky právě nikdo nebyl, že poslední jsem psala já.
Zlatko!!
,jak vypadaly plinky,když Aja dvojcatum přidávala batáty do zeleninových prikrmu.Jak to asi vypadá u Troldy..
😀 😀 to je předobědová podpásofka 😀
Petrs01
mnooo, taky uměj.
joo jasně, ale to je prostě jiný, než u lidí, nepůjde do ničeho se záměrem člověku ublížit. Ani když do člověka pes jde, tak v tom není ten lidskej záměr . buď je to ze strachu, nebo to z něčeho vychází.