Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#121622
PetraK

    Maya
    tady je nekde videt kdo tu je a kdo ne?

    nee, to nee, já jen že jsem napsala a pak tu taky právě nikdo nebyl, že poslední jsem psala já.

    Zlatko!!

    ,jak vypadaly plinky,když Aja dvojcatum přidávala batáty do zeleninových prikrmu.Jak to asi vypadá u Troldy..

    😀 😀 to je předobědová podpásofka 😀

    Petrs01
    mnooo, taky uměj.
    joo jasně, ale to je prostě jiný, než u lidí, nepůjde do ničeho se záměrem člověku ublížit. Ani když do člověka pes jde, tak v tom není ten lidskej záměr . buď je to ze strachu, nebo to z něčeho vychází.