Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
Petrs01
Díky za odkaz (mám uloženo), usnadní mi rozhodování.
O podobné aktivitě slyším prvně, skvělý nápad jak pomoci starouškům psím i člověčím.
Zlatko
piškoty v ubrousku jako dárek od dětí, ať nesmutníš za modrou kočičí kebulkou – to je tak dojemné.
Ve svém srdci místo pro novou kočičku ještě nemám o to více se těším na zmínky o lotru Babinském, nebo ušouncích Dennyky, doufám, že najde chvilku psát a fotit (nejen ufouny ale i seznamovací ksichty Koněva) a poslat hlášení.
Mezi námi, osobně bych se na všechny vykvajzla a jen si hrála s koťatama. 🙂 🙂 se nedivím, že se neozývá.
Petra
„páč vona ta zvířena jedná čistě a rovně“
nech na hlavě, taky umím být pěknej hajzlík, nepočítaje kolika lidem ublížím nevědomky.
Domluva s dočaskou a příp. veterin. krytím je též výborný tip, kdybych zakukala dřív než pejsek, postarají se o něj.
Fifi
Trolda batát má jiskru v oku a tu díru v trávníku pod keřem na svědomí?
- Odpověď byla upravena před 5 roky uživatelem Kuskus.