Fóra › Ostatní › Ohařský fórum › Odpověď na: Ohařský fórum
28.5.2021 v 9:41
#121614
PetraK
Ahoj Péťo,
díky za nabídku zapůjčení – Pražák jsem, možná bych nabídku vypůjčení využila a vyzkoušela. Jen ten čas je neúprosný – kde a kdy bych si mohla případně vyzvednout?
Dnes ráno velký úspěch – jevila zájem o klacíček, který tam zřejmě někdo zanechal – tak jsem jí ho zkusila hodit. Jako vím, že klacky se normálně nehází (dávala jsem velký pozor, aby klacek letěl tam, kde není dráteníček), ale u ní venku kvituju zájem o cokoliv jiného než zvěř nebo kočku.. A světe div se – třikrát hozený třikrát donesla s vrtěním ocásku – sice u toho poskakovala jako koza(!hele, hele co mám – klacíček“ 🙂 ) ale to je jedno – bylo to bez povelu, takže jenom hra…