Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
27.5.2021 v 12:05
#121558
Maya
jsi akcni deva ?
tak v zachranny stanici to taky urcite uzijou
no hlavně oni jsou akční, že do toho takhle vstoupili. a jak jsem říkala panu Havránovi – je supr vidět, jak už Bukáček nejni tak zdrchanej, zráchanej a jak si hezky zvyknul a nepanikaří, když jdou krmit. Oba pánové mají můj obdiv a v dnešní době je to úžasný.
jo s jaroměří už jsem domluvená, hodí se to určitě. takže příští čvrtek se kuřátka vydávaj na cestu 😀
Dennyky
pěkný to maj harpyje! 😀
asik 3metry, tak by tam mohl být kočičí výběh, ne?
úplně nevím, ešivá bíčvolejbálisti by byli rádi za kočičince f písku. 😀 😀