Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#121558
PetraK

    Maya
    jsi akcni deva ?
    tak v zachranny stanici to taky urcite uzijo
    u

    no hlavně oni jsou akční, že do toho takhle vstoupili. a jak jsem říkala panu Havránovi – je supr vidět, jak už Bukáček nejni tak zdrchanej, zráchanej a jak si hezky zvyknul a nepanikaří, když jdou krmit. Oba pánové mají můj obdiv a v dnešní době je to úžasný.

    jo s jaroměří už jsem domluvená, hodí se to určitě. takže příští čvrtek se kuřátka vydávaj na cestu 😀

    Dennyky

    pěkný to maj harpyje! 😀

    asik 3metry, tak by tam mohl být kočičí výběh, ne?
    úplně nevím, ešivá bíčvolejbálisti by byli rádi za kočičince f písku. 😀 😀