Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#121539
Petrs01

    Zlatko, je mi to líto, ale zas Petra má pravdu, že takhle je to nejlepší. Bez bolestí, bez trápení, na sluníčku ve svém pelíšku.

    furt ptají na názor

    Bych jim ho řekla – že kdyby se na to nevy***, tak už by pes byl dávno v pořádku, takhle ho půl roku trápěj kdovíčím, bůhví jestli mu to ty různé pokusy nezhoršily. Vašek mi taky límec nesnese, Rumíček měl teď operační ránu tak, že límec mít nemohl – tak si to holt zařídím jinak, ale postarám se o to aby léčba probíhala tak jak má.