Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
27.5.2021 v 7:39
#121524
Docitat vas n3stiham. Dneska mame ubyto, leharo, sprchu, spani dlouho a sezeni u casaku, pohodicka. Snad me to trochu nabije.
Denny
Tak zitra uz ciciii?
Muz posilal fotku jak byli venku s ferinkou jak jim smazi slunicko! 😀 ja dneska asi jen 6 km a zitra se kus svezu busem, at nemusim znova fneska lozit ten krpal natezko…