Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#121524
cernej caj

    Docitat vas n3stiham. Dneska mame ubyto, leharo, sprchu, spani dlouho a sezeni u casaku, pohodicka. Snad me to trochu nabije.

    Denny
    Tak zitra uz ciciii?

    Muz posilal fotku jak byli venku s ferinkou jak jim smazi slunicko! 😀 ja dneska asi jen 6 km a zitra se kus svezu busem, at nemusim znova fneska lozit ten krpal natezko…