Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
26.5.2021 v 12:43
#121501
by nosit nemohli
No to by nemohli, smalt fakt neunesou a nemají za co.
Já právě nechci aby to psi nosili, v tom mě vyučil Baroušek, kterýho jsem to taky naučila a on pak chodil s mističkou aby ukázal že už má hladíček a taky s mističkou i spal, protože on měl pak hladíček furt.