Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#121501
Petrs01

    by nosit nemohli

    No to by nemohli, smalt fakt neunesou a nemají za co.
    Já právě nechci aby to psi nosili, v tom mě vyučil Baroušek, kterýho jsem to taky naučila a on pak chodil s mističkou aby ukázal že už má hladíček a taky s mističkou i spal, protože on měl pak hladíček furt.