Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
26.5.2021 v 8:12
#121482
Maya
přesně to je ono, stejně jako Dušek, už mi připadají jako ze sekty, jim se nic nestane, jsou nesmrtelní…
Já to vidím tak, že návštěva u něj je prostě vyhození peněz ikdyž ano, hodně nemocí je psychosomatických, ale kdyby to bylo tak jednoduchý, že stačí pár návštěv u Hnízdila a budem všici zdravý tak už jsme, že.
Mi to trochen připadá jak zázračný prášek na hubnutí.
Víš, zajímalo by mě, chtěla bych s ním být někde měsíc v kuse, jestli
si nebude stěžovat na bolesti toho a toho, prostě tomu nějak nevěřím.