Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#121482
Denny

    Maya
    přesně to je ono, stejně jako Dušek, už mi připadají jako ze sekty, jim se nic nestane, jsou nesmrtelní…
    Já to vidím tak, že návštěva u něj je prostě vyhození peněz ikdyž ano, hodně nemocí je psychosomatických, ale kdyby to bylo tak jednoduchý, že stačí pár návštěv u Hnízdila a budem všici zdravý tak už jsme, že.
    Mi to trochen připadá jak zázračný prášek na hubnutí.

    Víš, zajímalo by mě, chtěla bych s ním být někde měsíc v kuse, jestli
    si nebude stěžovat na bolesti toho a toho, prostě tomu nějak nevěřím.