Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

tak jsme si fčéra mákli- místo odpočinku. Přes to, že Brtnik tuhle značnou část potrubí odinstaloval a vyčistil, tak včéra došlo na to, že to musel celý rozebrat znovu, neb se to opět ucpalo, tak už to vzal z grungu a celý. A tímpádem bylo o zábavu postaráno. Výhoda je, že to mají vedený vnějškem, takže je to dostupný, rozebratelný a vyčistitelný. Ovšem v momentě, kdy si člověk potřebuje odpočinout je to fučík, debilitní je to stejně. Nicméně teď už je to čistý komplet a odtejká to jedna báseň. A ráno bylo tak krásně! Sluníčko mělo medově zlatou barvu a svítilo na lípu a ……… no nádhera. Je to takový bájo, dojít si natrhat čerstvý kopřivy na čaj a čučet na ten skvost.

kachna
Zapomnělas Blatnýho

no jo, jsem psala v rychlosti, tak jsem pospíchala, ať to vypíšu dřív, než to zase nebude platit 😀 😀 tvl. my jsme fakt cirkus na kolečkách.

Dennyky
kachna má bohužel pravdu – ta kočka vypadá jako ten co ve výčtu chybí 😀 .Béš mít doma Blatnýho! To nevim, co na to Željko?

Míla
Já jenom, že velká zimomřivost je jedním z příznaků deprese
a štrézu a únavy- já jak jsem ve štrézu a unavená, tak je mi klendra a nezahřeju se.

Mirka D.
koukala jsem na to, kde má Hnízdo sídlo – hele to bych Tě v pohodě odnavigovala po telefénu od Hlaváku, kam bys přijela vlakem. Abys nemusela do metra a tak, což je teda rychlejší, ale pro nepražáka složitější, došla bys Šervůdem na tramvaj – to je prostě rovně. Tam bys sedla na tramvaj č. 9. Dojela na konečnou a tam bych tě odnavigovala na autobus č. 180, na dálku Tě vysadila na tý správný zastávce a provedla těch pár metrů uličkama k jeho ordinaci. To by nebyl problém. A pak bys mi zase cinkla, až bys skončila a já bych tě takhle na dálku odvedla zpátky na Hlavák. To dáme, neboj. Měla bys dobrodrůžo. Ve vlaku by sis četla, z tramvaje viděla kus Prahé a navštívila svýho oblíbenýho lékaře. To nezní špatně ne?

ale v COOPU,
miluju COOP – aspoň teda ten, co máme u nás u Domečku ve vedlejší vesnici. To je bájo sámoška! Normální a co tam mají věciček! Líbí se mi to. A hlavně tam mají špinavý brambory!! normální normální brambory a normální normální chleba. Tady je svět ešče v pořádku, ne v Globusu ( i když dobře, tam taky maji špinavý brambory a dobrý maso), ale tady je to takový jinačí. Prostě vesnický, normální.

co jsou spojovačky? to neznám.