Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
25.5.2021 v 20:29
#121433
MirkaD
Já jenom, že velká zimomřivost je jedním z příznaků deprese. (Moje oblíbený téma :-).) Ale jestli to máš od dospívání, tak to nebude ono. Možná štítná žláza?