Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#121433
Milena z Prahy

    MirkaD
    Já jenom, že velká zimomřivost je jedním z příznaků deprese. (Moje oblíbený téma :-).) Ale jestli to máš od dospívání, tak to nebude ono. Možná štítná žláza?