Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
Milena z Prahy-no tu zimomřivost mám dlouho,
nevím jestli úplně odmala,to jsem se oblíkala jak ostatní,
taky třeba šustákovou soupravu-gatě jsem měla od nějakejch 17-do té doby rifle a elastáky pod to-jako starý rifle ke psům,no a mě třeba rifle v zimě studí,
a moc se pod ně navlíct nedá…
a místo bundy jsem podzim/jaro nosila dlouhý svetry-což profukuje…
takže tak ně+jak od těch sedmnácti jsem začala vrchní vrsvtvy co neprofouknou,
+nějak vrstvit
jako před tím,sem se oblíkala jak ostaní a asi mě byla zima
no od nějakejch 20 jsem se léčila-ortopedie/revmatologiea po přestěhování jsem se vyprdla na oboje-tak nějak před 12 letma…
PetraK-jo k HNÍZDILOVI BYCH I ZAŠLA,ale děsí mě na tom ta vzdálenost….
prostě zajet si kvůli hodině do Prahy,kde se člověk nevyzná….
ale,byla jsem v poledne v tom městě,v obchodě-NE V MÝM,ŽE,TAM VE VOLNU FAKT NECHODÍM
ale v COOPU,což je taková jednota-jídlo/pití,drogerka+dárkový zboží,nějaký ponožky,ručníky,věci do domácnosti
no vzala jsem tam hrnek ze sovou,sponku do hlavy,nůžky s kulatou špičkou Dafině na srst mezi prstíky,kávový lžičky-míchání čaje vidličkou a kafe polívkovou lžičkou-není UDO napjosto noimáíní!!ne to není noimáíní toto:D
a kde kurna ty lžičky máme?nevím,obraz ze slunečnicí nemáme…
no taky pastelky a spojovačku od 3 let věku,a madšeně jsem k večeru po vycházce spojovala a vybarvovala…..
no nic….tak na jídlo jsem něco taky vzala….
jinak by jsme si k jídlu dal pastelky nalámaný v hrnku prostřený na papírech vytrhaných z té spojovačky….:-)
no nic,a jdu takhle do knihy,kde jsem si koupila
knížku-O BOLESTI ZAD,všechno ,co jste kdy chtěli vědět,ale báli jste se zeptat
JAN HNÍZDIL,ZUZANA BALUCHOVÁ
jednak jsou tam cviky na záda nakreslený,popsaný,jednak i výkládání k tomu
tak se na to těším.