Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

chtěla sem vám napsat už čéra, ale byla sem mrtvola, zato ovšem mrtvola s vyznamenáním. To jsem si udělalila sama poté, co jsem taky sama posekala za pouhé tři hodinky naši celou vnitřní zahradu a to vč. zarostlý rokle. Masakr. ne motorovou pilou, ale motorovou sekačkou, to byl 😀 . Ale zahrada je tak krásná! Teď na jaře nejvíc. Jak krásně prší, je všechno šťavnatý zelený, barevný…….žádná hnusná tráva, jako v předchozích letech touhle dobou. Bylo tam nádherně. je to sice dřina děsná, ale…. No a příští týden to nebudeme muset sekat, takže to si tam vezmeme kávovárek, uděláme si kávičku a budeme plýt a číhat a jen tak si hrát. Ráno ovšem to byl trest se z tý postele dostat, to se přiznám. Ani ne tak-překvapivě – namožením těla, to bylo v pohodě, ale protože jsem šla pozdě spát, neb po příjezdu jsem musela rychle udělat jídlo a pak si v deset jít mejt makovici – což než to vysuším ty dlouhý vlasy, tak fakt trvá. No ale co, máme to posekaný.Na 14 dní 😀

Dennyky
tak to von ti teho jelena někdo asik vyměnil? To jsou ku*vy pošťácký!
😀 jo, těšila jsem se, jak si dám pořádnej stejk a místo toho musim jít prát! 😀

A vochutnala si ty TopímBrambory?

sem vostuda, ešče, prosím Tě ne 🙁

Kadlik je roztomilouš 🙂

Petrs01
tedy udat psy vhodným majitelům, je sci-fi. Těžko obratem ruky seženeš 40 cvoků, schopných a ochotných tahleta stvoření přeměnit na tak-nějak-normální psy. Jenže utrať 40 relativně zdravých psů za to,

jasně, 40 psů je masakr, ale pokud to útulky rozeberou mezi sebou, tak se pak můžou ti psi přesunout do dočasek a myslím, že většina z nich nový domov najít může, což je lepší varianta, než je šmahem utratit.

No schválně Petro, smrdělo to?
kupodivu ani ne, čéče 😀

likvidace množíren, no aspoň v tomhle už nějaké snahy jsou
já ti nevím, člověče.
Je teda hrozně dobře, že se toho chytly i média, to je supr, že ukážkou, co takový šmejdi těm zvířatům dělají a osvětlí proč ano a proč ne. Potíž trošku je, že ty šmejdi volí nový a nový metody prodeje a vždycky se najde blb, co na to skočí. Jen se podívej, kolik lidí je natolik jak to slušně říct?? ….neinteligentních, respektive úplně debilních, že neváhá reagovat na podivuhodnej inzerát, kde se nabíhí štěně módního plemene z ciziny!! za 4000 káčées. Jen idiotovi nedojde, že to je totální nesmysl. Jen idiotovi. Tady je fajn, ž eteda ve hře žádnej pes nejni a tak je mi to fučík, ale množky jako reálný množky bohužel debilové budou živit dál. Dokud by se k tomu nějak pořádně nepostavila společnost- stát. Už jen to co jsem říkala, kdysi, když začínala ta svině Bártů, jakmile se na to přišlo a došlo k odebírání psů – rozeslat na všechny KVSka s varováním a jakmile by se ozval byť jen jedinej člověk, okamžitě po ní jít a už ji zavřít.Protože takhle se jen přesunula do dalšího prasečáku a jela dál.

Maya
tolik psu proste neudas ani do docasek
postupem času si je ty dočasky vytáhnot

kachna
, páč si pipky užijí super “důchod” (
to si nemyslím, že velkochov takhle uvažuje, je jim to jedno buď je zabijou, nebo prodaj, nějaká legalizace je nezajímá a je jim u zadku. To že to lidi vykupujou ( jedno za jakým účelem, jestli jako investici do vajíček, nebo pro dobrej pocit) pro ně nemá žádnej význam.

Míla
lidi si houfně berou psy z útulků. Jenom v našem dvojdomě je pět psích domácností, z toho dvě mají nově útulkáče.

jo tohle je prima, otázka je, kolik z těch lidí, kteří tohle udělali, si toho psa potom ponechá i dál, když budou problémy a bude návrat do práce a budou starosti……. Toho se všichni bojí. A stejně tak toho, jak se začnou houfně plnit útulky odloženejma odrostlejma štěńatama nakoupenejma v kovidový době, řádně nesocializovanejma, nezvyklejma na to, že se chodí do školy, do práce. A když se děti do tý školy vrátí, tak on už nebude ten čas……….. Blbý na tom je, že lidi u pořízení zvířete ani trošku nepřemýšlí. Nebo teda bohužel ne všichni.

Nevíte holky prosim vás, kde mám všechny svoje černý tílka s tenkýma ramínkama? A neřikejte mi, že jsou za vobrazem se slunečnicema, tam vim že nejsou, sama jsem ho stěhovala 😀