Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#121359
Denny

    Maya
    uper ze ti vlozky zabiraj, tak snad ti vydrzej dlouho
    za půl roku mám nárok na další, tak snad přežijou, doplácela jsem 300Kč.

    Milena z Prahy
    : lidi si houfně berou psy z útulků.
    to máš pravdu, nicméně bylo to Covidovou situací a teď se to zas
    otáčí k horšímu 🙁 lidé nezvládají a vrací.

    Kde máme Fifinu?