Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
25.5.2021 v 5:17
#121359
Maya
uper ze ti vlozky zabiraj, tak snad ti vydrzej dlouho
za půl roku mám nárok na další, tak snad přežijou, doplácela jsem 300Kč.
Milena z Prahy
: lidi si houfně berou psy z útulků.
to máš pravdu, nicméně bylo to Covidovou situací a teď se to zas
otáčí k horšímu 🙁 lidé nezvládají a vrací.
Kde máme Fifinu?