Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
24.5.2021 v 17:04
#121353
Maya, obě Petry
Do problémů s množírnama vůbec nevidím, ale v jedný věci pokrok opravdu nastal (možná jste to tady už psaly): lidi si houfně berou psy z útulků. Jenom v našem dvojdomě je pět psích domácností, z toho dvě mají nově útulkáče.