Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
20.5.2021 v 20:26
#121215
kachna
vojebal je dobrý, odteď už tomu jinak neřeknete 😀
slepice se mi líbí ty barevný zakrslý paduánky, bohužel se mi je nepodařilo sehnat někde poblíž, všichni nabízej jen kohouty
Petrs01
četla jsi už? asi to rozhodnutí udělají za tebe
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dve-vakciny-budou-v-cesku-jen-pro-starsi-60-let-rozhodli-odbornici-155469#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=Ez5A4y2LvJp-202105201922&dop_id=155469&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz