Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#121215
Maya

    kachna
    vojebal je dobrý, odteď už tomu jinak neřeknete 😀
    slepice se mi líbí ty barevný zakrslý paduánky, bohužel se mi je nepodařilo sehnat někde poblíž, všichni nabízej jen kohouty
    Petrs01
    četla jsi už? asi to rozhodnutí udělají za tebe
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dve-vakciny-budou-v-cesku-jen-pro-starsi-60-let-rozhodli-odbornici-155469#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=Ez5A4y2LvJp-202105201922&dop_id=155469&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz