Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

PetraK

Z
klid
díky 🙂 já mám dneska evidentně den – Lídu na Zvířetníku jsem pod článkem oslovila Ivo…. Tebe vrhnu do nevlídnýho počasí na terasu, kterou jste neuďáli… aajjaj! 😀

ať je brzo líp!

Míla

no , ona od myslivců právě byla – kotcák, kterýho si o posílali mezi sebou, ta chovka jsou myslivcoidi. Tali připutovala z Polska jako nechtěný štěně, protože jejich pes kryl tu fenu z Polska, a jak jsou Pšonci šmelináři, tak ten polskej chovatel poslal prasácky březí fenu do číny, kam ji prodal a místo toho, jako “kompenzaci” jim poslal Tali, kterou voni nechtěli. A protože Tali je Tali, tak se jim navíc svým projevem nehodila do krámu, takže se s ní moc necrcali, pak ji zkusili strčit nějakým starýmu myslivci, ten se s ní taky nemazal, protože nechodila podle představ, tak jim ji zase vrátil…. takže se s ní šmelilo a pendlovalo a nikdo ji nechtěl, neměla ke komu si ani tu vazbu udělat, jen kotec, pokus o výcvik – tvrdej a pak nic. No a s touhle výbavou přišla k nám, který taky nechtěla, resp. jako dobrý na ubytování a krmení a jinak si trhněte, nepotřebuju vás, nepotřebuju nikoho, nechci nic, nic mě nezajímá, jen to moje.
Kdybych v tu dobu nebyla pod tlakem blbý situace v práci, v rodině a byla v pohodě, měla bych jinou pozici a určitě by to šlo líp. ale prostě sice byla v dobrou dobou na dobrým místě – pro ni 😀 , ale pro mě to tak úplně neplatilo. A tím, že Brtnik nic a nejradši by ji býval vrátil, tak to taky nebylo to pravý vořechový, prostě ten start nebyl nejlepší z nejlepších. Jiný by to bylo, pokud bych do toho šla čistě ze svýho rozhodnutí a v jiným postavení, ale já věděla, že v ten danej moment je to na mě moc. Nicméně- mělo to tak být.

, v podstatě korespondovalo s mým zoufalstvím nad nezvladatelným synem 🙁
a kuwa! To je o mnoho horší varianta! CHudero. Tohle musí být strašný peklo, pro matku stonásob. Podařilo se pak nějak?

se Rumíčkem má přítomnej výraz.
ano, to je pro mě malej zázrak, protože strašně dlouho měla nepřítomnej výraz pterodaktyla, takový ty divný oči a já byla neščastná z toho, že nejde vybudovat ten vztah – bránilo tomu hrozně moc věcí, od toho, že ona o to nestála, protože to neznala a nepotřebovala, až po to, že tomu bránilo to, jak člověk s ní byl nucenej fungovat. při takovým přístupu se vztah nebuduje. Byl to začarovanej kruh, kdy jsem se bála, že se to nepodaří rozetnout. Ona i dneska se umí vypnout a zazdít člověka. Ale tím, jak jsem postupem času měla možnost jí ukázat, že to jde i jinudy, tak pokud nemá svůj tvrdej zásek, fungujeme dobře.