Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
18.5.2021 v 5:26
#121024
Milena
Já si včera hledala na te trase,kde asi může byt,protože tady je fakt hnusne,my jsme níž tak máme o par stupňů víc,ale nahoře to klesá strasnej vítr včera byl,tmavý mračna s deštěm,hnusny poryvy dešťový.