Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
14.5.2021 v 7:45
#120812
Miluju rohlik! Ne pečivo, ale firmu 😀 😀
Tenhle týden se děsně hodí, že mi někdo nákup může zařídit a přivézt. Páč nebyla moc kapacita na nějaký nakupování. A tak jsem po tom sáhla. A výborný jest, že od objednávky do doby, kdy mi to zejtra přivezou si tam můžu narvat další věci, na který jsem zapomněla – páč takhle nenakupuju běžně, že jo. A taky – voni děkaj ekologický věci – třeba vratný obaly od jogurtů a tak. Objevila jsem jejich kouzlo a mocinky se mi líbí 🙂