Odpověď na: Ohařský fórum Fóra › Ostatní › Ohařský fórum › Odpověď na: Ohařský fórum 13.5.2021 v 13:38 #120785 EvaC Denny Děkuju patřilo Denny, já jsem opravdu nemožná co se týče „elektronické komunikace“