Odpověď na: Ohařský fórum

Fóra Ostatní Ohařský fórum Odpověď na: Ohařský fórum

#120785
EvaC

    Denny

    Děkuju patřilo Denny, já jsem opravdu nemožná co se týče „elektronické komunikace“